kazakh

Ana Sayfa  Ana Sayfa

Araç Takip  Araç Takip
İletişim  İetişim

EutelTRACS | SpaceChecker | SimTRACS | WebTRACS | MapTRACS    
WebTRACS

Web Tabanlı Araç ve Yük Takip Hizmeti

''Her yer ofisiniz artık''
   

Nakliye firmalarına ve müşterilerine, araçların ve yüklerin takip edilmesine imkan tanıyan internet tabanlı çözüm. Webtracs.

Webtracs Web Tabanlı Araç ve Yük Takip Hizmeti, taşımacılık yapan firmaların ofis içi ve ofis dışı (acenteler, yurtiçi-yurdışı bürolar) kullanıcılarının Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi Mobil Araç Terminal Seti ile donatılmış araçlarını, Internet alt yapısı kullanarak web sunucularımız üzerinden takip edebilmesine ve araç sürücüleri ile karşılıklı haberleşmesine imkan sağlayan bir çözümdür.
   

Yükünü taşıtan firmalarda Webtracs alt yapısı ile yüklerinin konum ve durumlarını takip ederek bir sefer esnasında ihtiyaç duydukları tüm bilgilere hızlı, pratik ve ekonomik olarak ulaşırlar.Filo ile yükün, tüm sistem kullanıcıları tarafından kontrolü, toplam verimliliğin iş servis süreçlerinin her aşamasında artmasına, elde edilen kazanımlar ile de gerçek anlamda müşteri odaklı servislerin geliştirilmesine olanak sağlar.

www.webtracs.com

WebTRACS ile araç filonuzu ve yükünüzü Internet üzerinden takip etmenin rahatlığına kavuşabilirsiniz.

ARAÇ TAKİBİ:
Webtracs sistemi kullanıcıları, kendilerine verilen yetkiler kapsamında araçlarını harita sunucusu kullanarak digital ortamda izleyebilir. Haberleşme sunucuları vasıtasıyla karşılıklı iletişime geçebilirler.

Sistem üzerinde tanımlanan ekranlar ve menüler sayesinde hertürlü bilgiye filtreleme özelliği kullanılarak kolayca erişilebilir ve dinamik yapısı kullanılarak çeşitli raporlar üretilebilir.
   Araç Takip Uygulamaları :
o Araç izleme (Araç veya Filo)
o Araç kontak durumları (Açık-Kapalı)
o Anlık veya geçmiş konum izleme
o Araçlara yük atama
o Anlık konum sorgulama
o Müşteri ve yük tanımlama
o Tüm mesajları izleme (Ofislerden Araca - Araçtan Ofise)
o Mesaj Gönderme (Ulaştı ve/veya Okundu konfirmesi ile birlikte)
o Çekici - Römork takibi (Ayrılma - Bağlanma bilgisi ve tarihçesi)
o Genel harita işlemleri (Lokasyon arama, hızlı gezinme, yaklaşma, uzaklaşma)
o Sensor bilgileri izleme ve programlama (Yakıt, ısı ve hız sensörü)

YÜK TAKİBİ: Webtracs sistemi, Webtracs Araç Takip Sistemi kullanıcılarına, yük veren müşterilerinin yüklerini sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamaktadır. Bu kapsamda, yük veren firmalar, yüklerini harita sunucusunu kullanarak digital ortamda izleyebilir, yüklerinin durum bilgilerine gerçek zamana yakın erişebilirler.
   Yük Takibi Uygulaması :
o Harita üzerinde yükün izlenmesi (Yükün taşındığı aracın son durumu)
o Anlık yük durum bilgisi (Yüklemede, Boşaltmada, Gümrükte, Yolda vb.)
o Yük detay bilgileri (Çekici,Römork plakası, tahmini varış süresi vb.)
o Genel harita işlemleri (Lokasyon arama, hızlı gezinme, yaklaşma, uzaklaşma)

GÖRÜNÜM ARAYÜZÜ AYARLARI:
Webtracs Araç Takip Sistemi kullanıcıları, Webtracs web sunucusu ayarlarını değiştirerek sistemi kendi kurum kimliklerine uygun hale getirebilirler. Müşterilerine kendi web siteleri üzerinden yük takibi hizmeti verebilirler.

GÜVENLİK:
Webtracs sisteminde ağ bazında tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Sistem bünyesinde işlemlerin kullanıcı alanları, tarih, işlem tipi, IP adresi gibi tüm kayıtları saklanmaktadır.


 
       EutelTRACS | SpaceChecker | SimTRACS | WebTRACS | MapTRACS